Czas i koszty dostawy

Koszt

Jest uzależniony od formy płatności oraz łącznej wagi zamówienia. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy. 

 

Waga paczki

Przelew/płatność online

Paczkomat

10,00 zł

Paczkomat - POBRANIE

(obowiązek odbioru)

25,00 zł

Kurier InPost

15,00 zł

Kurier InPost - POBRANIE

(obowiązek odbioru)

 25,00 zł

GLS Niemcy

39,90 zł

 

Czas dostawy
Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 2-5 dni roboczych - jeśli produkt znajduje się na magazynie. W innych przypadkach prosimy o kontakt z naszym sklepem. 
  •  w przypadku zakupu przedmiotów w których w opisie jest wymienione, iż przedmiot jest dostępny od ręki - w ciągu 2/3 dni roboczych od zaksięgowania środków na koncie bankowym Usługodawcy,
  • w przypadku zakupu przedmiotów w których w opisie jest wymienione, iż przedmiot jest szyty po zamówieniu - w ciągu 2/3 tygodni od zaksięgowania środków na koncie bankowym Usługodawcy. Czas ten może ulec wydłużeniu w przypadku braku odpowiednich tkanin do uszycia zakupionych przedmiotów, lub w przypadku innych zdarzeń losowych tj. np.  choroby. Klient otrzyma wiadomość mailową o zaksięgowaniu wpłaty, drogą elektroniczną . Klient otrzyma również  wiadomość informującą o statusie kiedy Zamówienie zostanie wysłane do Klienta.
  • w przypadku wyboru przez Klienta płatności gotówką za pobraniem przy odbiorze przesyłki, Klient zobowiązany jest do odbioru oraz dokonania płatności za zamówienie przy odbiorze przesyłki.

     

 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl